• .
  Комерційний департамент +38-068-1774681Технічна підтримка +38-068-4048062
    ГОЛОВНА ПАРТНЕРИ БІБЛІОТЕКА FAQ
   
    Про підприємство ТОВ "Океанмашенерго"

  Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю "Океанмашенерго" (м. Дніпропетровськ, Україна) створене в 2004 р.

  Підприємство було організовано для створення нових технологій і складного обладнання, робота якого пов'язана з водою: фільтрів і обладнання для запобігання заростання трубок теплообмінників різного призначення. Збережені традиційні для НДПІ Океанмаш, колишні співробітники якого і склали основу нового підприємства, напрямки робіт з технологій та засобів видобутку корисних копалин з дна водоймищ, їх очищення та поглиблення, технологій і засобів для освітлення води.

  ТОВ "Океанмашенерго" об'єднує в єдиній структурі весь комплекс робіт по створенню фільтрувального та іншого устаткування - від проекту до виготовлення, впровадження та сервісного обслуговування - з відповідальністю єдиної організації за всі етапи створення устаткування і виконання вимог Замовника.

  Ми - сильне, динамічно зростаюче підприємство, яке займає провідні позиції українського ринку зі створення і впровадження обладнання для фільтрування технічної води, зі стійкою репутацією надійного партнера і великим потенціалом на майбутнє. Ми постійно проводимо маркетингові, інжинірингові, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, які забезпечують безперервне поліпшення нашої продукції.

  Сьогодні ми займаємося проектуванням, виготовленням і постачанням устаткування для низки галузей народного господарства України. При цьому поставка супроводжується шеф-монтажем, налагодженням, проведенням випробувань і запуском обладнання, його гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

  Ми пропонуємо свої послуги:

  • в металургійній, гірничодобувній, збагачувальній, хімічній промисловості та сільському господарстві - це автоматизовані і ручні фільтри технологічної та поливальної води, а також "малі" системи кулькового очищення (системи для запобігання заростання) трубчастих теплообмінних апаратів;

  • в енергетиці - це системи кулькового очищення (системи для запобігання заростання) трубок конденсаторів турбін та інших теплообмінних апаратів (СКО) і автоматизовані фільтри охолоджуючої води;

  • в підводній видобувній промисловості - це видобувні і бурові комплекси, пробовідбірники різних типів і призначення, технології підводного видобутку незв'язних корисних копалин.

  Відмінною особливістю діяльності ТОВ "Океанмашенерго" є розробка технологій і конструкцій стосовно до конкретних умов Замовника з ретельним вивченням цих умов, з проведенням теоретичних і експериментальних досліджень, з постійним вдосконаленням власних виробів за даними їх експлуатації. Систематичні контакти зі споживачами нашої продукції дозволяють робити її ще краще і досконаліше.

  У складі ТОВ "Океанмашенерго" є конструкторське бюро і науково-дослідний сектор, в яких плідно і творчо працюють висококваліфіковані фахівці. У ТОВ "Океанмашенерго" працюють два кандидати технічних наук, за напрацюваннями підприємства підготовлена і захищена кандидатська дисертація. На базі підприємства проходять практику і виконують проекти студенти Національного гірничого університету.

  Виготовлення та випробування продукції виконують на власній виробничій базі, яка оснащена сучасним виробничим, технологічним, вимірювальним та випробувальним обладнанням і приладами.

  Ми щиро зацікавлені у взаємовигідній співпраці з Вашим підприємством.


   
  ТОВ "Океанмашенерго" тел/факс: +38-056-3729436 E-mail: oceanmas@infotd.dp.ua

  All rights reserved 2004-2017
  Design by AlexCh