• .
  Комерційний департамент +38-068-1774681Технічна підтримка +38-068-4048062
    ГОЛОВНА ПАРТНЕРИ БІБЛІОТЕКА FAQ
   
   
  Новини


  Грудень 2016 р.

  Отримано ще один патент України UA 113232 «Фільтр щітковий» на розробку Океанмашенерго. Фільтр є охоронним документом для фільтрів Океанмашенерго торгових марок ФРУ, ФЩ.

  Вересень 2016 р.

  За завданням ТОВ "Аквапласт" нами була виконана науково-дослідна робота з обґрунтування на підставі вивчення та аналізу умов роботи, води, яка очищується, речовин і реагентів, що застосовуються для цього, оглядів і хімічного аналізу існуючих ємностей аналогічного призначення марок корозійностійких сталей для виготовлення нових ємностей.

  Метою дослідницької роботи було встановлення найбільш ймовірних причин корозійного руйнування корпусів насипних вугільних фільтрів, що застосовуються в технологічному циклі водопідготовки, з обґрунтуванням вибору на основі їх аналізу прийнятних корозійностійких марок сталей для виготовлення корпусів вугільних фільтрів і подібних ємностей.

  У процесі роботи були досліджені: вхідна вода на вході в систему водопідготовки і вода, відібрана в характерних точках системи, матеріал фільтруючих засипок, матеріал обичайок, днищ і зварних швів існуючих фільтрів, технологічні режими експлуатації насипних фільтрів, фактори, що впливають на корозійну стійкість матеріалу корпусів.

  В результаті виконання НДР встановлені причини корозійного руйнування корпусів вугільних фільтрів, що застосовуються в технологічному циклі водопідготовки ТОВ "АКВАПЛАСТ", обгрунтований вибір прийнятних корозійностійких марок сталей для виготовлення корпусів вугільних фільтрів і подібних ємностей, розроблені і запропоновані рекомендації щодо мінімізації подальшого корозійного руйнування існуючого обладнання , розроблені складальні креслення корпусів насипних фільтрів і накопичувальної ємності.

  Липень 2016 р.

  Фільтр ФВА

  Ми розробили і готові поставляти принципово новий тип унікальних промислових фільтрів для води: фільтри ФВА (ФВР) для всмоктуючих ліній насосів.

  Особливостями цього типу фільтрів є їх використання в водоводах з тиском нижче атмосферного (в водоводах з вакуумом).

  Фільтри працюють на принципі уловлювання та накопичення забруднень на сітчастому фільтроелементі з його періодичної очищенням напірними водяними струменями. Можуть застосовуватися для витрат до 2100 м3/год (до Ду 800 мм) скрізь, де проходять по габаритах і умов монтажу.

  Типові області застосування фільтрів ФВА (ФВР): всмоктувальні водоводи насосів в металургійній, енергетичній, хімічній, аграрній промисловості, в комунальному господарстві. Фільтри очищають воду безпосередньо у всмоктуючому водоводі перед входом його в насос.

  Фільтр ФЗА

  Ще один тип принципово нових наших промислових фільтрів для води - парканні фільтри ФЗА (ФЗР), що забезпечують очищення води безпосередньо в місці її забору.

  Фільтри серії ФЗА (ФЗР) є універсальними фільтрами і призначені для установки безпосередньо в забірних водоймах на всмоктуючих водоводах насосів для очищення води від механічних забруднень. Можуть застосовуватися для витрат до 2100 м3/год (до Ду 800 мм) скрізь, де проходять по габаритах і умов монтажу. При необхідності можуть бути поставлені фільтри для великих витрат і великих Ду.

  Типові області застосування фільтрів ФЗА (ФЗР): берегові фільтрувальні (насосні) станції, прийомні зумпфи після градирень насосів в металургійній, енергетичній, хімічній, аграрній промисловості, в комунальному господарстві. Фільтри забезпечують очистку води при її заборі з природних (річка, озеро, ставок-охолоджувач і т.п.) і штучних (приймальний зумпф, басейн градирень, збірник зливних вод і т.п.) відкритих водойм. Фільтри очищають воду безпосередньо в місці її забору, залишаючи забруднення у водоймі.


  Червень 2016 р.

  Титул журналу "Підводні технології" Перша строрінка статті

  Опублікована стаття "РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ СІТЧАСТИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОДЯНИХ ФІЛЬТРІВ" (автори Віктор Кухар, Віталій Кузьмінський, Ольга Овчинникова). Стаття надрукована в журналі Підводні технології. Промислова та цивільна інженерія, 2016, №4, стор. 60-71. У статті показано, що найбільш поширені сітчасті фільтри для технічної води в частині площі сітки фільтроелемента досягли своєї межі. Представлено рішення цієї проблеми в фільтрах нового типу ТОВ «Океанмашенерго». Розроблено та освоєно у виробництві типорозмірний ряд фільтрів, проведені дослідження з розробкою методики розрахунку нових фільтрів. Ознайомитися зі статтею можна тут або тут .


  Травень 2016 р.

  11 травня 2016 року на наш сайт завітав 20-тисячний відвідувач! Спасибі всім тим, хто познайомився з нашим сайтом, спасибі всім тим, хто цікавится сучаними фільтрами та пов'язаними з ними питаннями!


  Березень 2016 р.

  За результатами наших наукових розробок підготовлена стаття "Розширення можливостей сітчастих промислових водяних фільтрів".

  У статті показано, що найбільш поширені сітчасті фільтри для технічної води в частині площі сітки фільтроелемента досягли своєї межі. Представлено рішення цієї проблеми в фільтрах нового типу ТОВ «Океанмашенерго». Розроблено та освоєно у виробництві типорозмірний ряд фільтрів, проведені дослідження з розробкою методики розрахунку нових фільтрів.

  Стаття готується до видання в журналі "Підводні технології".


  Лютий 2016 р.

  Завершено конструкторські та технологічні роботи з модернізації фільтрів серії ФК. При модернізації в найбільш повній мірі враховані додаткові побажання замовників і результати промислової експлуатації таких фільтрів на металургійних підприємствах України. У конструкції фільтра використані сучасні технологічні рішення, що підвищують якість виготовлення і надійність конструкції. При незначній зміні зовнішнього вигляду фільтр зберіг всі прекрасно зарекомендували себе відмінні риси фільтрів ТОВ "Океанмашенерго" - ефективність уловлювання різноманітних твердих забруднень і їх виведення за межі фільтра в автоматичному режимі без участі людини і припинення фільтрації, простоту конструкції і обслуговування в важких умовах систем водопостачання вітчизняних підприємств.   
  ТОВ "Океанмашенерго" тел/факс: +38-056-3729436 E-mail: oceanmas@infotd.dp.ua

  All rights reserved 2004-2017
  Design by AlexCh