• .
  Комерційний департамент +38-068-1774681Технічна підтримка +38-068-4048062
    ГОЛОВНА ПАРТНЕРИ БІБЛІОТЕКА FAQ
   
   
  Девіз

  Фільтри для реальної води. Без обмеженнь.  Стратегія

  Наша стратегія - стати провідним в Україні і одним з передових на іншому просторі СНД розробником, виробником і постачальником сучасного фільтрувального обладнання, здатного ефективно вирішувати завдання водопідготовки для підприємств будь-яких галузей індустрії.

  Ми хочемо відродити довіру виробничників і фінансистів до обладнання вітчизняного виробника, пробудити в ньому впевненість у його надійності, найкращого вибору та доцільності використання.

  Ми максимально повно виконуємо побажання і потреби замовників, пропонуємо найбільш передові та якісні, технічно грамотні і економічно вигідні рішення в області захисту технологічного обладнання від механічних забруднень води.

  Нашу стратегію ми виконуємо за рахунок передових наукових досліджень, конструкторських розробок, а також сучасного виробництва та сервісного обслуговування, за рахунок злагодженої роботи кваліфікованого, молодого, енергійного колективу всіх підрозділів нашого підприємства, за рахунок постійного вдосконалення та навчання персоналу з його моральною і матеріальною зацікавленістю в створенні наукоємного кінцевого продукту.


   
  ТОВ "Океанмашенерго" тел/факс: +38-056-3729436 E-mail: oceanmas@infotd.dp.ua

  All rights reserved 2004-2017
  Design by AlexCh