• .
  Комерційний департамент +38-068-1774681Технічна підтримка +38-068-4048062
    ГОЛОВНА ПАРТНЕРИ БІБЛІОТЕКА FAQ
   
   
  Найчастіші питання


  Для визначення точної вартості фільтра нам необхідно знати його тип і технічні характеристики - пропускну здатність (витрату), робочий тиск, допустимий перепад тиску на фільтрі, діаметр водоводу, мінімальну крупність частинок, які повинні бути відібрані з потоку.

  Ціна наших автоматизованих фільтрів нижче цін основних постачальників фільтрів країн далекого зарубіжжя (Німеччини, Ізраїлю, США, Канади та ін), а ціна наших фільтрів з ручним управлінням в рази нижче цін наших автоматизованих фільтрів.

  Для отримання вартості необхідного Вам фільтра заповніть, будь ласка, Опитувальний лист, направте його нам і через два-три дні Ви отримаєте комерційну пропозицію, де будуть відображені ціна і умови поставки обладнання, яке Вас цікавить.

  Визначається договором. Зазвичай визначена договором частину вартості вноситься передоплатою за фактом підписання договору, інша частина - за фактом готовності обладнання до відвантаження або після його постачання Замовнику.

  Можливі інші форми оплати.

  Як правило, в залежності від типу обладнання, його постачання виконується протягом 3-6 місяців від дати отримання передоплати.

  При замовленні партії фільтрів (більше двох виробів з однаковими технічними характеристиками) термін поставки може бути зменшений на 0,5-1 місяць.

  Українські підприємства. Доставка фільтру здійснюється на склад Замовника або (за його рішенням - обумовлюється договором) у зазначений пункт на території Україні. Вартість доставки включена в ціну фільтра (СРТ згідно умов INCOTERMS 2000).

  Підприємства Росії, Казахстану и країн СНД. Рівноможливі два варіанти:

  • Доставка фільтру здійснюється на склад Замовника на території країни Замовника. Вартість доставки до кордону Україна включена в ціну фільтра. Ціна доставки від кордону України до складу Замовника оплачується окремо. Ми оформлюємо на митниці нашу продукцію і забезпечуємо її необхідним пакетом митних документів (DDU згідно умов INCOTERMS 2000).
  • Доставка фільтру здійснюється на склад представника Замовника на території Україні. Вартість доставки включена до ціни договору (СРТ згідно умов INCOTERMS 2000). Митне оформлення і подальше переміщення фільтра організовує і оплачує Замовник.

  Автоматизовані фільтри. У вартість поставки входить постачання фільтра у визначеній комплектації - сам фільтр, блок автоматики і управління, клапан зливний в зборі з електроприводом, комплект ЗІП, експлуатаційна документація (включаючи Паспорт зі свідоцтвом про гарантії та сертифікатом якості, керівництво з експлуатації). За додаткову оплату в комплект постачання можуть бути включені відповідні фланці з кріпленням і ущільнювачами, перехідники, додаткові або запасні фільтроелементи та сітки до них, запасні підшипники і т.п.

  Фільтри з ручним керуванням. У вартість поставки входить постачання фільтра у визначеній комплектації - сам фільтр, комплект ЗІП, експлуатаційна документація (включаючи Паспорт зі свідоцтвом про гарантії та сертифікатом якості, керівництво з експлуатації). За додаткову оплату в комплект постачання можуть бути включені відповідні фланці з кріпленням і ущільнювачами, перехідники, додаткові або запасні фільтроелементи та сітки до них і т.і.

  На поставлені фільтри поширюються гарантії постачальника протягом 12 місяців з моменту введення обладнання в експлуатацію, але не більше 18 місяців з моменту поставки обладнання.

  За бажанням Замовника після подання ним заповнених опитувальних листів та (при необхідності) надання ним креслень (схем) ділянки водозабезпечення, куди планується включення фільтра, ми повідомимо найбільш раціональний тип фільтра та схему його включення. При цьому забезпечуємо дистанційні консультації, відповіді на питання, які цікавлять, рекомендації з вибору та можливих варіантів постачання суміжного обладнання (вентилі, засувки, манометри і діффманометри, прилади автоматизованого контролю та реєстрації та т. і.).

  При необхідності наші фахівці можуть виїхати на місце майбутньої експлуатації обладнання для огляду об'єкта, збирання необхідної інформації та аргументованих рекомендацій з вибору необхідної номенклатури нашого обладнання для вирішення існуючої проблеми водопостачання.

  Для кінцевих споживачів нашої продукції на території України в ціну нашого обладнання включені:

  • своєчасне і якісне виготовлення всієї партії замовленої продукції;
  • своєчасну доставку всієї партії замовленої продукції на склад Замовника (СРТ згідно умов INCOTERMS 2000);
  • шеф-монтаж, що включає:
   • перевірку правильності складання і монтажу обладнання фахівцями Замовника або монтажної організації;
   • перевірку правильності розводки і підключення електрообладнання і автоматики фахівцями Замовника або монтажної організації;
   • навчання та інструктаж фахівців Замовника по роботі з фільтрувальним устаткуванням.
  • пуско-налагоджувальні роботи обладнання із забезпеченням заданих параметрів його роботи;
  • гарантійне усунення будь-яких несправностей обладнання або його вузлів за умови суворого дотримання Замовником вимог "Керівництва по експлуатації".

  За окремими договорами ми готові виконувати сервісне обслуговування і постачання ЗІП після закінчення гарантійного терміну.

  Для кінцевих споживачів нашої продукції в Росії, Казахстані та інших країнах в ціну нашого обладнання включені:

  • своєчасне і якісне виготовлення всієї партії замовленої продукції;
  • своєчасну доставку всієї партії замовленої продукції на склад представника Замовника на території Україні (СРТ згідно умов INCOTERMS 2000) або на склад Замовника за межами України з необхідним митним оформленням (DDU згідно умов INCOTERMS 2000).

  Вся наша продукція може бути змонтована, підключена і настроєна Замовником самостійно відповідно до рекомендацій з монтажу, викладеними в "Керівництві з експлуатації".

  Однак, при необхідності за окремими договорами ми можемо виконати (з виїздом до Замовника за межами України) шеф-монтаж обладнання, навчання та інструктаж фахівців Замовника по роботі з фільтрувальним устаткуванням, пуско-налагоджувальні роботи обладнання із забезпеченням заданих параметрів його роботи.

  Гарантійне обслуговування устаткування або його вузлів ми забезпечимо в суворій відповідності з умовами договору поставки.

  За окремими договорами ми готові виконувати сервісне обслуговування і постачання ЗІП після закінчення гарантійного терміну.

  Фільтр має спеціальний сітчастий фільтроелемент. При забрудненні фільтроелемента фільтр автоматично на 20 - 30 секунд переводиться в режим промивки.

  Промивка здійснюється автоматично зворотним потоком фільтрованої води, який створюється послідовно через окремі ділянки фільтроелемента:

  • через заданий за допомогою реле часу часовий інтервал;
  • або (за бажанням замовника при замовленні)

  • при досягненні заданого на дифманометра перепаду тиску на фільтрі (у зв'язку з забрудненням фільтроелемента).

  При промивці фільтру фільтрація води та подача її споживачам не припиняється.

  Постачаються два типи фільтрів з очищенням без автоматики: фільтри ручного управління ФРУ та фільтри двокамерні ручні ФДР.

  Фільтр ФРУ є комплексом, який збирається на місці застосування з декількох (2 - 3 або більше) циліндричних фільтрувальних блоків з сітчастими фільтроелементах всередині. Кожен фільтрувальний блок з'єднується з трубопроводом води, яка фільтрується, вхідним і вихідним патрубком через нормально відкритий дисковий поворотний затвор (ручний або з приводом). Кожен фільтрувальний блок має з одного торця люк, а з іншого - нормально закритий зливний затвор з виводом на злив.

  При засміченні фільтра промивають по черзі кожен фільтрувальний блок. Для цього вручну закривають вхідний затвор і відкривають зливний затвор. Створюється зворотний потік води, який очищає сітку фільтроелемента і виносить забруднення на злив. При необхідності при забиванні сітки незмивними водою включеннями фільтрувальний блок ізолюють від трубопроводу фільтрованої води дисковими затворами і очищають вийнятий з нього при відкритому люку фільтроелемент вручну.

  Фільтр ФДР виконаний аналогічно ФРУ, але не має зливного затвора. Фільтр включає два фільтрувальних блоку з дисковими поворотними затворами і поставляється в зібраному в єдиний вироб вигляді. Очищення фільтрувальних блоків фільтра ФДР проводять по черзі тільки вручну.

  При промиванні або очищенні фільтрувальних блоків фільтрів ФРУ та ФДР фільтрація води та подача її споживачам не припиняється. Фільтри цього типу можуть застосовуватися без байпасної лінії.

  Середня витрата води на промивання будь-якого фільтру складає менше 0,1% від загальної витрати води.

  Промивка фільтру включається в середньому 1 раз на 4 години (залежить від ступеня забруднення води) на 20 - 30 секунд.

  Перепад тиску на фільтрі при номінальній витраті і чистому фільтроелементі становить 0,05 - 0,25 кг/см2, уточнюється при замовленні.

  Для загальних умов (при відсутності спеціальних вимог щодо прив'язки) рекомендуються фільтри:

  • для Ду 200 – 700 мм і витрат 170 – 2100 м3/год – фільтри типу ФСЦ та ФСВ;
  • для Ду 800 – 1800 мм і більше та витрат 2700 - 13500 м3/год і більше – фільтри типу ФСБ.

  За інших рівних умов фільтри ФСЦ і ФСБ є бажанішими.

  Для низьких тисків (до 1 кгс/см2) рекомендуються фільтри:

  • ФСА-400, ФСА–500, ФСА-600 – наприклад, в якості допоміжних фільтрів ТЕС і ТЕЦ;
  • ФСБ – наприклад, для циркводоводов ТЕЦ і ТЕС;
  • При обмежених умовах прив'язки – ФСВ.

  Фільтри серій ФДР та ФРУ застосовуються при відносно чистій воді або при наявності окремих разових включень; якщо за умовами застосування неможливо використовувати автоматизовані фільтри зазначеної номенклатури (немає можливості зливу промивної води, висока ціна та ін.).

  У фільтрах двокамерних ручних ФДР очищення фільтроелемента здійснюється вручну, для чого при перекритті однієї із секцій виймається фільтроелемент.

  У фільтрі ручного управління ФРУ промивка здійснюється зворотним потоком води, але управління промиванням (включення і вимикання з допомогою ручних заслінок промивки окремих секцій) проводиться оператором.

  В обох варіантах ручних фільтрів при очищенні фільтроелементів фільтрація води та подача її споживачам не припиняється.

  Докладні рекомендації для попереднього вибору типу фільтру, який найбільше підходить для Вас, наведені в Технічній довідці про фільтри ТОВ "Океанмашенерго".

  У цьому документі також зазначені основні технічні характеристики і області застосування різних типорозмірів фільтрів Океанмашенерго в залежності від діаметрів водоводів і необхідної пропускної здатності фільтра.

  Якщо на цій сторінці Ви не знайшли відповіді на питання, які Вас цікавлять, Ви можете задати їх електронною поштою, зателефонувавши до Служби технічної підтримки або іншим зручним для Вас способом зв'язатися з нами.

  Форма зворотнього зв'язку
  Ваше ім'я:
  Ел. пошта:
  Тема:
  Текст повідомлення:
  Введіть два будь-яких відмінних від нуля числа та їх суму:
  плюс дорівнює


   
  ТОВ "Океанмашенерго" тел/факс: +38-056-3729436 E-mail: oceanmas@infotd.dp.ua

  All rights reserved 2004-2017
  Design by AlexCh